HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Runever Spor Giyim, 30 yılı aşan tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla tekstil sektöründe yer alan Şımart Tekstil bünyesinde kurulmuştur. Başta ülkemiz olmak üzere; spor giyim alanında dünyanın bir çok ülkesinde kendini kanıtlayıp öncü ve bilinen markalar arasında yerini almak Runever Spor Giyim'in süregelen öncelikli hedefidir.

Runever Spor Giyim, İstanbul Bahçelievler de bulunan yönetim merkezinin yanı sıra Zeytinburnu, Güngören , Merter ve Laleli'deki mağazalarıyla ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Bunun yanısıra profesyonel ve kullanıcı dostu web sitesi, sosyal medya desteği ve diğer internet alışveriş platformlarında da yer alan Runever Spor Giyim, müşterisine kolay ve kusursuza yakın hizmet sunmayı temel prensip edinmiştir.

Kaliteyi birinci önceliği sayan, güven ve müşteri memnuniyetini istikrarlı bir büyümenin en temel unsuru gören firmamız ,sürekli yenilenen ve sektördeki modayı yakından takip eden geniş koleksiyonuyla, inovasyon, hız ve rekabet odaklı çalışma prensibini benimsemiş ve kendisine ilke edinmiştir.

Hedefimiz; ürün kalitesini ve çeşitliliğini, hizmet anlayışını müşteri beklentilerine uygun olarak geliştirmektir.

Müşterilerimizin memnuniyeti , günümüzde var olan gücümüzün yapı taşıdır.


Runever Spor Giyim

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?